Скакалка Gelius Smart Rope Kangaroo 2 GP-SR002 Black

Код: 85071
В наявності
Доставка
Оплата
Готівкою

Скакалка Gelius Smart Rope Kangaroo 2


Скакалка з лічильником Gelius Smart Rope Kangaroo 2 - це розумний спортивний тренажер, який займеться вашим тілом та збільшить результативність у тренуваннях. Нова модель допоможе спалити калорій більше, ніж при заняттях зі звичайною скакалкою. За рахунок своєї продуманої форми, зручних ручок із підшипником 360 градусів, відстежувальних датчиків та додатків це спорядження готове принести в кілька разів більше користі та супроводжувати досягнення нових рекордів.

Повне відстеження обертів

Тренажер має подвійний датчик Холла, він відстежує оберти на 360 градусів. У парі з трьома режимами вправ та безкоштовним додатком SkipJoy, у вас є докладна інформація про ваше тренування. Витрата калорій, кількість обертів, час підходу та багато іншого.

Синхронізація зі смартфоном відбувається за допомогою Bluetooth.

Розумна скакалка з дисплеєм

На корпусі ручки розташований підсвічувальний дисплей, інформативний екран відображає підключення bluetooth, вибраний спортивний режим, заряд батареї.

Вбудований акумулятор на 60 мАг здатний витримувати до 25 днів автономної роботи при 15-хвилинному тренуванні на день. У режимі очікування буде 33 дні без заряджання.

Комфортна довжина для ваших тренувань

Максимальна довжина троса становить три метри. Для досягнення оптимального розміру передбачене регулювання, це зробить ваші стрибки комфортними. Довжина ручки 16,4 см.

Характеристики
Колір
Чорний
Усі характеристики
Характеристики
Колір
Чорний