Огляди

Якісні зарядні кабелі від бренду Gelius

Меню

Будь-який смартфон потребує своєчасного живлення для повноцінної працездатності та підтримки зв'язку. Для цього потрібні зарядні пристрої, USB кабелі і повербанки. Мобільні телефони з технологією бездротової зарядки також можуть опинитися для користувача в непередбаченій ситуації, де знадобиться відповідний кабель.

Навіть підключення до повербанку в подорожах та поїздках може забезпечити за допомогою кабелю підзарядку або передачу різних файлів на ноутбук.

У більшості випадків USB аксесуари, передбачені комплектацією до смарт гаджетів від виробника, піддаються швидкому зношуванню. Враховуючи щоденні навантаження та експлуатацію кабелів, а також їхню втрату, важливо мати запасні зарядні аксесуари або купити новий USB шнур.

USB кабелі бувають абсолютно різні в залежності від роз'ємів девайсів: Micro-USB, Type-C або Apple Lightning.

ТОП якісних USB кабелів від Gelius

Український бренд має широкий асортимент різноманітних пристроїв та аксесуарів для всіх користувачів. Серед представленої продукції можна вибрати оригінальне захисне скло, яскраві чохли, універсальні зарядні пристрої та міцні кабелі до будь-яких смартфонів (Huawei, Samsung, iPhone або Xiaomi).

Добірка хороших кабелів USB для смартфона та інших пристроїв:

1. USB Contact (Type-C)

Пропонований до уваги USB провід - це якісний аксесуар для передачі даних і швидкісної зарядки гаджетів з портом Type-C. Кабель здатний забезпечити високу швидкість передачі до 7 Гбіт/с.

Потужність мобільного аксесуара складає 60W, що дозволяє швидко зарядити смартфон чи планшет. Довжина в 1 метр відмінно підходить для комфортної експлуатації та транспортування. Кабель представлений у білому та чорному кольорі.

Якісні зарядні кабелі від бренду Gelius

2. Зарядний кабель Pro Flexible 2 (Micro-USB)

Наступний аксесуар для заряджання гаджетів також є міцним та надійним для використання у повсякденному житті. Надійність зарядного кабелю полягає в його зручній довжині та універсальній плоскій формі. Дана форма забезпечує відсутність таких проблем, як заплутування, пережимання та механічні ушкодження.

Зарядний шнур передбачає наявність швидкого живлення для повербанка, ноутбука, смартфона, планшета та інших гаджетів.

Купити кабель можна в червоному, чорному та зеленому кольорі.

Якісні зарядні кабелі від бренду Gelius

3. Кабель USB Gelius Pro Maestro (Micro-USB)

Модель мобільного аксесуара виконана у вигляді унікального кабелю-перехідника з метою передачі даних та живлення розумних девайсів. Конектор кабелю має властивість згинатися для зручності використання смартфона у горизонтальному положенні.

Представлений USB провід має довжину 1 метр для його практичного підключення (до СЗУ, лептопа, планшета або смартфона). Аксесуар розрахований на живлення сумісних пристроїв, максимальна сила струму яких - 2.1А.

Якісні зарядні кабелі від бренду Gelius

4. Gelius Pro G-Power

Нова модель якісного зарядного кабелю передбачає наявність конектора з гнучкою основою з метою забезпечення стабільної та надійної роботи. Провід розрахований на зарядку смартфонів, планшетів та інших електронних пристроїв із виходом Type-C.

Заявлена потужність шнура становить 100 Ват. Продумана гнучкість оболонки запобігає перебиванню кутів, що дозволяє користувачеві перемотувати кабель як завгодно.

Дріт представлений в універсальному чорному кольорі.

Якісні зарядні кабелі від бренду Gelius

Де можна придбати хороші кабелі USB в Україні?

Зарядні аксесуари, мережні пристрої, повербанки та інші мобільні аксесуари можна придбати у нашому інтернет-магазині. Оформити замовлення можна онлайн або за телефонами колл-центру Gelius.

Відправлення підтверджених замовлень актуальне Україною на зручне відділення служби Нової пошти (Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Київ та інші). Доставка посилок здійснюється до трьох днів.