Статті

Повербанки з українською символікою

Меню

Кожна сучасна людина регулярно користується мобільним телефоном та різними смарт гаджетами. Користувачам необхідно залишатись щодня на зв'язку з рідними людьми, друзями, колегами та діловими партнерами. Для підтримки стабільного зв'язку, комунікації та отримання важливих повідомлень слід своєчасно заряджати електронні пристрої: смартфони, планшети, лептопи, бездротові навушники, смарт годинники, повербанки тощо.

Power Bank – це незамінний мобільний аксесуар для підтримки рівня заряду батареї смартфона без прив'язки до мережного живлення. Портативний зарядний пристрій є корисним помічником для тривалих поїздок, турпоходів, відряджень та подорожей.

Недостатня автономна робота сучасних електронних гаджетів призводить до неминучої розрядки АКБ. Повербанки дозволяють підтримувати живлення пристроїв у будь-який час і будь-де.

Більшість ПЗУ здатні заряджати гаджети за допомогою кабелю USB. Деякі моделі мають функцію бездротової зарядки за умови її підтримки смартфоном. Повербанк - це практичний аксесуар з легкою вагою, компактними розмірами, гарною автономністю та мобільністю.

Повербанки з українською символікою

Основні функції Power Banks

Ключовою потребою ПЗУ є збільшення ємності АКБ, а також зменшення часу для зарядки смарт гаджетів і самого повербанку.

Функціонал, передбачений у Power Bank:

  • Ємність батареї.
    Цей показник впливає на кількість зарядок мобільних телефонів, ноутбуків, навушників або планшетів.
  • Кількість роз'ємів та сила струму.
    У портативних зарядних пристроях, як правило, є кілька роз'ємів із певними показниками сили напруги. Від неї залежить час зарядки, загальний стандарт напруги становить від 1А до 2.3А.
  • Наявність швидкої зарядки - Quick Charge. Ця технологія дозволяє заряджати смартфони з високою швидкістю.
  • Можливість бездротового живлення – дозволяє заряджати різні девайси без використання USB кабелів.
  • Світловий індикатор або дисплей – сповіщає користувача про рівень заряду пристрою.

Батареї Power Banks можуть бути – літій-іонними або літій-полімерними.

Більше інформації про принципи роботи повербанків, їх основні характеристики та параметри вибору можна дізнатися у нашій статті: "Як вибрати повербанк?".

Power Bank із нанесенням логотипів

Сучасні гаджети стали невід'ємними помічниками у повсякденному житті багатьох користувачів. Енергія необхідна для цілодобової та стабільної роботи пристроїв, підтримки їх живлення та постійного зв'язку. Саме тому для фахівців різних напрямків зайнятості (керівники, ріелтори, будівельники, кур'єри, менеджери з продажу, торгові представники, водії тощо) повербанки будуть корисними та необхідними помічниками на кожен день.

Забезпечення співробітників компаній та підприємств стабільними джерелами енергії дозволить розмістити корпоративну емблему / логотип прямо на корпусі повербанку. Такий корпоративний подарунок обов'язково стане у нагоді кожному і може виявитися надійним асистентом у непередбачуваній та критичній ситуації.

Бренд Gelius представив чудові Power Banks для підтримки зв'язку, який став настільки важливим за часів повномасштабної війни на території України. Портативні зарядні пристрої перетворилися на символічні аксесуари, репрезентуючи міцну віру в нашу Перемогу.

В інтернет-магазині смарт гаджетів Gelius можна придбати Power Bank з нанесенням української символіки, яка підкреслює силу духу кожного українця та надію на добрі новини.

Повербанки з українською символікою

Українська символіка на повербанках

Всі аксесуари розраховані на використання в будь-якій місцевості, де відсутнє мережеве живлення від розеток. На нашому сайті можна придбати пристрої з нанесенням значимих символів:

Також в інтернет-магазині Gelius можна купити потужну, мультифункціональну Bluetooth колонку в патріотичному стилі - Gelius by Krazi Shark2. Пристрій обов'язково здивує меломанів якісним звуком та приголомшливим українським дизайном.

Вибір повербанку на користь виробника

Враховуючи високий попит на повербанки, портативні електростанції та генератори, зростає і число виробників у всьому світі. В Україні можна знайти величезну кількість портативних зарядних пристроїв від різних брендів, серед яких відмінно зарекомендував себе український бренд Gelius.

Gelius представляє великий та різноманітний асортимент стильних гаджетів з перевагою нанесення логотипів за вигідними цінами. Високий рівень якості нашої продукції – це результат безперервної роботи та постійного покращення кожного пристрою.

Повербанки з українською символікою

Де купити повербанки з українським логотипом в Україні?

Придбати Power Banks з логотипами, а також зарядні пристрої, кабелі, акумуляторні батареї, захисне скло, чохли, автомобільні аксесуари та інші гаджети можна на сайті інтернет-магазину Gelius. На асортимент представлених продуктів діє гарантія якості – від 6 до 12 місяців.

Оформити замовлення на необхідні девайси можна на сайті через кошик онлайн або за телефонними номерами контактного центру. Відправка здійснюється на будь-яке відділення "Нової пошти" по всій Україні (Харків, Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя, Дніпро) з доставкою від 1 до 3 днів.