Новини

Настільна смарт лампа: багатофункціональність та переваги

Меню

Розумні настільні лампи розроблені на основі простих світильників із удосконаленням їхньої функціональності. Настільні смарт моделі - дуже практичні і прості пристрої, які включають різні можливості, крім основного освітлення.

Такі девайси розраховані на експлуатацію в домашніх умовах або в офісних, для занять студентів та школярів, а також для відпочинку за читанням, малюванням тощо. Розумна лампа також стане в нагоді для робочого часу за ноутбуком або ПК. Основне завдання смарт ламп - турбота про здоров'я очей користувачів.

Відмінність смарт світильника від простої лампи

Пристрій має розширені можливості та вдосконалену функцію освітлення. У звичайних лампах немає налаштування будь-яких параметрів, крім регулювання світла. Розумні світильники керуються користувачем дистанційно із регулюванням рівнів яскравості температур світла.

Як працює розумна лампа?

Smart Lamps - це пристрої з аналітичним джерелом світла, які мають кілька режимів холодної та теплої температури, регулювання режиму яскравості без ефектів засліплення.

Для освітлення кабінету чи кімнати достатньо натиснути потрібні кнопки. Розумні лампи можна підключати через USB для підзарядки пристрою від повербанка, розетки або лептопа.

Однією з переваг таких пристроїв є - легкість регулювання, налаштування та можливості складатися.

Функціонал смарт лампи

Настільні аксесуари можуть бути оснащені виробниками різними можливостями. Багато моделей, які представлені на ринку, можуть мати такі функції або визначені зі списку:

 • Вбудований екран.
 • Електронний годинник.
 • Наявність будильника.
 • Календар.
 • Режими для вибору освітлення та яскравості.
 • Сенсорне обладнання.
 • Портативність складання гаджета.
 • Бездротова зарядка для смартфона та інших гаджетів.

В інтернет-магазині Gelius представлений розумний аксесуар з корисними функціями, наявністю екрана з календарем та часом. Gelius Pro LED Desk Lamp Transformer з органайзером та можливістю вибрати кілька режимів температур, яскравості та освітлення. Оптимальна температура перемикається сенсорним датчиком на гаджеті.

Настільна смарт лампа: багатофункціональність та переваги

Кольори та яскравість

Регулювання таких параметрів дозволяє вибирати потрібний колір для читання, роботи з документами, для комп'ютера і т.д. Для будь-яких занять із використанням смарт світильника можна підібрати безпечну та оптимальну яскравість.

Такі лампи багатьма використовуються як нічник для темної кімнати та приємної атмосфери навколо.

Параметри настільних аксесуарів:

 • Вибір кількох режимів світла, кількість яких може бути більшою за три.
 • Налаштування параметрів яскравості.
 • LED формат.
 • Можливість керування пристроєм зі смартфона.

Плюси смарт світильників

Розумні гаджети мають ряд корисних функцій та переваг, які спрощують життя користувачів. Смарт аксесуари настільного призначення також мають свої переваги:

 • Розширеність та багатофункціональність роблять девайс не тільки практичним пристроєм, але й корисним помічником для здоров'я очей людини, що відображається на продуктивності у роботі чи навчанні.
 • Економія електрики, завдяки декільком режимам освітлення LED світильника. Пристрої швидко заряджаються від джерел живлення.
 • Симпатичний дизайн, який чудово підходить до сучасного інтер'єру кабінетів чи кімнат.
 • Доступна вартість.

Смарт лампа від українського бренду

Gelius пропонує широкий асортимент корисних гаджетів та аксесуарів для кожного. Нова модель смарт світильника - це гаджет з мультифункціональністю для освітлення приміщення. Gelius Pro LED Desk Lamp з органайзером, сенсорним керуванням, гнучким регулюванням, з електронним циферблатом та календарем - стане стильним і компактним доповненням на робочому столі.

Де купити смарт лампу в Україні?

Придбати смарт світильник, зарядні пристрої і кабелі, повербанки, термопляшки та інші розумні аксесуари можна прямо на нашому сайті. Для оформлення замовлення достатньо вибрати потрібні товари та відправити їх у кошик або зв'язатися з представниками контактного центру.

Ми працюємо по всіх регіонах України: Львів, Харків, Одеса, Київ, Запоріжжя, Дніпро та ін. Доставка діє протягом одного-трьох днів через службу "Нова пошта".