Статті

Як працюють дитячі смарт годинники і навіщо вони потрібні?

Меню

Дитячий Smart Watch – це інноваційний гаджет для стабільного зв'язку дітей з їхніми батьками. Девайс здатний замінити дитині смартфон, фіксувати та відправляти інформацію про переміщення батькам, а також відображати навколишні умови та стан здоров'я.

У дитячих аксесуарах передбачений необхідний і широкий функціонал: вхідні та вихідні дзвінки, відеозв'язок, місцезнаходження, приховане прослуховування та багато іншого. Дані параметри дозволяють спілкуватися батькам з дитиною протягом дня і знати, що з нею все гаразд.

Смарт кідс вотч є мультифункціональним пристроєм із SIM карткою для стабільної передачі стільникового зв'язку. У дитячому годиннику передбачені практично всі необхідні функції смартфона, що і робить їх такими популярними на сьогоднішній день.

Навіщо потрібний дитячий розумний годинник?

Багато батьків часто цікавляться покупкою різних гаджетів для своїх дітей. Основні питання батьків: навіщо потрібен той чи інший смарт девайс, яка користь від нього і як часто пристрій буде у використанні. Смарт годинник для дітей - це корисний аксесуар, що надає вигоду від придбання не лише дітям, а й їхнім батькам.

Дитячі Smart Watches потрібні:

Для регулярної підтримки зв'язку з дитиною

Смарт годинник - це чудова і практична альтернатива мобільному телефону, пристрої мають спеціальний слот для SIM, бездротовий модуль зв'язку і обмежений список контактних номерів для безпеки дитини (пристрій автоматично відхиляє виклики з невідомих номерів).

Для визначення місця розташування дитини

Вбудований датчик GPS та модуль LBS дозволяють відстежувати географічне положення користувача на карті через мобільну програму. Якщо модель годинника передбачає наявність двох модулів, отримані дані виявляються більш точними.

Для прослуховування / зворотного зв'язку

Дана можливість передбачає непомітне підключення батьків до дитячого аксесуара для розуміння навколишнього середовища малюка.

Для передачі дитиною екстреного сигналу SOS

Функція екстреного сигналу необхідна для безпеки дитини та працює дуже просто: дитина натискає екстрену кнопку, після чого активується сигнал, який надсилається повідомленням на батьківський смартфон або зворотним дзвінком.

Для контролю активності та здоров'я

Така особливість дозволяє відстежувати щоденну активність малюка, визначати серцебиття, пройдені кроки, спалені калорії тощо.

Як працюють дитячі смарт годинники і навіщо вони потрібні

У якому віці потрібний смарт годинник для дитини?

Сучасні бебі вотч не рекомендується використовувати дітям до 3 років, допустимий вік дитини може бути від 3-4 років. У цьому питанні слід оцінювати розвиток дитини, поведінку, звички та бажання, включаючи реальну необхідність у наручному годиннику.

Самостійність настає у тому віці, коли діти вирушають у перший клас школи. У такий період дорослішання виникає реальна необхідність гаджета для спокою дорослих. Виходячи з цього, виробники та психологи рекомендують купувати Smart Watch для дітей 5-14 років.

Що краще і практичніше для дітей: смартфон чи Smart Watch?

Всі діти проходять через настання важливого періоду життя – переходу до самостійності без батьків. Це відбувається вже тоді, коли малюк іде до дитячого садка, школи, на курси. Батьки бажають розуміти події, що відбуваються в житті дитини, де вона може перебувати і як її успіхи. Переживання батьків все більше збільшуються, коли малюк перебуває більшу частину часу поза домом. Сьогодні технології дозволяють підтримувати зв'язок із дітьми у будь-який час.

Smart Kids Watch здатні повноцінно замінювати смартфони. Продуманий слот для SIM карти перетворює смарт аксесуари в годинник-телефон.

До основних переваг дитячих смарт годинників, порівняно зі смартфоном, можна віднести:

 • Швидка передача екстреного сигналу в разі небезпеки.
 • Дитячий аксесуар знаходиться на руці.
 • Так як годинник завжди знаходиться на очах, малюк не пропустить важливий дзвінок.
 • Обмеження розваг дає змогу дітям не відволікатися на заняттях.
 • Висока автономність акумулятора надає робочий час - від доби до тижня.

Принцип роботи дитячих смарт годинників

Smart Watch для дітей - це повноцінні та самостійні смарт гаджети з сім картою. Наручні аксесуари мають можливості смартфона та супутникової навігації. Спеціалізований мобільний додаток та програмне забезпечення в бебі вотч забезпечують передачу необхідних даних батькам з метою забезпечення безпеки їхньої дитини.

Визначення геопозиції через GPS та відправлення даних на смартфон батьків – це основний принцип роботи таких пристроїв. Всі дані фіксуються у додатку через мобільний інтернет або з'єднання по Wi-Fi.

Основні та додаткові функції дитячих розумних годинників

Весь функціонал дитячих смарт годинників поділяється на основні функції та додаткові. Основні необхідні для ефективної продуктивності пристрою, а додаткові розширюють його можливості.

Перелік основних функцій дитячого розумного годинника:

Кнопка SOS для екстреного виклику

В екстреній ситуації дитина може скористатися спеціальною кнопкою передачі сигналу батькам. Для цього необхідно затиснути кнопку SOS, після чого надійде швидкий сигнал допомоги на смартфонах батьків (вибрані номери з контактної книги). Відображена інформація передасть координати розташування дитини.

Сигнал передається у вигляді оповіщення або зворотного дзвінка через відповідну програму. Сигнал тривоги буде активним, доки батьки не побачать сповіщення.

Як працюють дитячі смарт годинники і навіщо вони потрібні

Визначення геолокації

Відстеження безпечної зони, як правило, здійснюється у теперішньому часі за допомогою GPS. Інформація про пересування дитини синхронізується зі смартфоном батьків, надаючи маршрути на карті та контролюючи супутниковий сигнал.

У налаштуваннях цієї функції можна вибрати встановлення часового інтервалу оновлення інформації (від 60 секунд / хвилини до 1 години). Крім того, у додатку можна позначити межі зони передачі даних, за які дитина може вийти.

Важливо: отримана геолокація може мати допустимі похибки із розбіжністю до 200 метрів.

Двосторонній дзвінок

Дитячий годинник передбачає двосторонній зв'язок: здійснення вихідних викликів та прийом вхідних. Ця функція також дозволяє вибрати тип оповіщень: звук з вібросигналом або один зручний режим (вібрація без звуку / звук без вібро).

Обмеження контактної книги до 10-15 номерів - це одна з корисних переваг дитячого годинника. Ця можливість продумана виробниками для безпеки дитини від незнайомих номерів. Годинник-телефон розрахований на автоматичне скидання вхідних викликів від зловмисників.

Прихований дзвінок / Прослуховування

Функція прихованого виклику буде також корисною в екстрених випадках: прослуховування дозволяє батькам непомітно дізнатися про навколишнє середовище (у дитячому садку, школі, гуртках, на курсах, в оточенні друзів і вчителів).

Психологи та виробники рекомендують обов'язково попереджати дітей про цю функцію, щоб уникнути конфліктів та непорозуміння з дитиною.

Відстеження здоров'я та активності дитини

Функція відстеження щоденної фізичної активності дозволяє синхронізувати дані про кроки, пройдену дистанцію, відстань, калорії та пульс дитини. Також сучасний годинник розрахований на відстеження активності сну, температури, вимірювання артеріального тиску та кисню в крові (дану інформацію можна дізнатись перед покупкою у продавця).

Датчик зняття аксесуара з руки

У деяких моделях дитячого розумного годинника може бути передбачений вбудований датчик, що визначає зняття аксесуара з руки. При знятті пристрою буде надіслано сигнал на смартфон мами та тата.

Вбудована камера для відеодзвінків

Фотокамера в годиннику є потрібним і корисним інструментом для визначення місцезнаходження дитини. Використання камери також дозволяє малюкові робити знімки на згадку.

Передбачений вологозахист

Будь-яка модель смарт кідс вотч може передбачати певний ступінь захисту від попадання у пристрій вологи та пилу. Такі гаджети є оптимальним рішенням для малюків, які поки що не ходять до школи.

Мінімальним рівнем захисту є ступінь від IP45 до IP54. Такі показники дозволяють не турбуватися про попадання води у пристрій під час миття рук та вмивання.

Зрозуміло, для дітей краще вибирати максимально захищені девайси через фактор їхньої активності. Високий рівень вологозахищеності буде кориснішим для занять плаванням, ігор біля басейну або прийняття душу. Матеріали для корпусу та рівень міцності дитячих аксесуарів визначають їх стійкість до поломок та пошкоджень.

Найчастіше для виготовлення дитячих наручних пристроїв виробники використовують сплав пластику та металів, алюміній та полімери. Полімерний пластик вважається найкращим матеріалом, він робить пристрій легким, гіпоалергенним та надійним.

Як працюють дитячі смарт годинники і навіщо вони потрібні

Набір допоміжних функцій дитячих аксесуарів:

 • Відстеження щоденної активності.
 • Відстеження показників нічного відпочинку.
 • Вимірювання пульсу, артеріального тиску, температури.
 • Обмежений список контактів.
 • Пошук годинника через програму.
 • Підтримка SMS та голосових повідомлень.
 • Галерея з фото.
 • Можливість синхронізації даних із друзями.
 • Наявність секундоміра, таймера, будильника.

Як ми бачимо, дитячий годинник - це не просто дрібничка для ігор, а розумний пристрій для підтримки зв'язку та безпеки дитини. Годинники-телефони дозволяють дітям з раннього віку розуміти цінність корисних речей. Дизайн аксесуарів максимально різноманітний для дівчат, хлопчиків, підлітків. Деякі моделі гаджетів мають арсенал розвиваючих ігор, інші розраховані тільки для зв'язку.

Особливості вибору Smart Watch для дітей

Перед покупкою розумного годинника важливо визначитися з необхідним функціоналом та призначенням. Ці критерії впливають на вартість та можливості аксесуарів. Тому слід бути уважним до ступеня міцності та рівня якості – гаджети повинні обов'язково відповідати всім встановленим нормам. На сайті бренду Gelius представлений широкий асортимент сертифікованих товарів із гарантією якості.

Критерії вибору дитячих девайсів, які допоможуть вибрати найкращий варіант:

Вік малюка

Дитячі аксесуари повинні відповідати віку та рівню розвитку малюка: всі функції мають бути зрозумілими та зручними. Також слід враховувати звички та поведінку дитини для розвитку розуміння цінності речей.

Реальна необхідність у пристрої виникає тоді, коли дитина відвідує садок чи школу.

Характеристики та функціонал

У виборі дитячого годинника слід орієнтуватися на всі перелічені вище функції, які будуть корисними і практичними з першого дня використання. Розміри мають бути зручними, а інтерфейс не повинен бути складним для розуміння. Після покупки батькам необхідно ознайомитися з інструкцією, щоб навчити дитину користуватись гаджетом.

Сумісність гаджета зі смартфоном

Наручні аксесуари повинні підключатися до телефонів батьків для успішної синхронізації всіх отриманих даних. У більшості випадків сучасний годинник для дітей розрахований на роботу з системами Android або Apple. Ця інформація вказується на коробці товару, в інструкції, а також на сторінці товару. Перед покупкою рекомендується одразу уточнити цю інформацію.

Рівень міцності

У всіх дитячих аксесуарах передбачений базовий захист (від вологи, піску, бруду, пилу, ударів). Для активних малюків підійдуть годинники з високим ступенем захисту та міцності. Цей параметр вказується в перерахованих характеристиках товару, а також на корпусі гаджета.

Автономність

Тривалість роботи дитячих аксесуарів залежить від ємності вбудованої акумуляторної батареї. Базові моделі мають АКБ із ємністю до 600 мАг. Це дозволяє пристрою повноцінно працювати від 24 години до 4 діб без підзарядки (приклад: 400 мАг = 8-48 годин, 600 мАч = 4-7 днів).

На розрядку батареї впливають дзвінки, функція прослуховування та цілодобова активність GPS. Для тривалої працездатності пристрою та економії енергії достатньо вимкнути ті функції, в яких немає потреби.

Вибір на користь виробника дитячих гаджетів

Бренд Gelius розпочав свою продуктивну роботу ще у 2018 році, створюючи оригінальні ідеї для продуктів за доступними та бюджетними цінами для кожного. За цей час бренд відмінно зарекомендував свою позицію в обраному сегменті та завоював довіру покупців. Основний принцип роботи компанії полягає у наданні якісних товарів та обслуговуванні на найвищому рівні.

Лінійка Smart Watch представлена в офіційному інтернет-магазині бренду з гарантією якості – 1 рік.

ТОП рейтинг Smart Kids Watches від Gelius

Багато смарт годинників мають стандартний функціонал і набір параметрів. Враховуючи розвиток та розширення кругозору дітей, включаючи постійне оновлення новинок гаджетів, оптимальним рішенням для батьків буде покупка аксесуара на тривале використання (кілька років).

Бренд Gelius представляє великий асортимент різноманітних смарт гаджетів за доступними цінами:

Gelius GP-PK006

Модель представлена в унікальному патріотичному дизайні з практичним та корисним функціоналом. Гаджет забезпечує зв'язок протягом дня.

Як працюють дитячі смарт годинники і навіщо вони потрібні

Параметри моделі:

 • Відстеження геопозиції (GPS / 4G / Wi-Fi).
 • Відеозв'язок.
 • Екстрені оповіщення SOS.
 • Високий рівень захисту від води та пилу – IP67.
 • Місткість АКБ - 680 мАг.
 • Робочий час – 1 день, у сплячому режимі – 2 дні.
 • Легка вага – 53 грами.
 • Сумісність з iOS / Android.
 • Підтримка 2G / 3G / 4G / LTE (Тип зв'язку - GPS та LTE).
 • Наявність пульсометра будильника.
 • Обмежений список контактів – 15.
 • Зручний мобільний додаток - Setracker.
 • Забезпечення гарантії якості – 1 рік.

Gelius Pro GP-PK001

Смарт годинник представлений в рожевому і синьому кольорі, має високу продуктивність, функціональність і практичність. Дитячий смарт аксесуар коректно працює та надає стабільний зв'язок.

Як працюють дитячі смарт годинники і навіщо вони потрібні

Характеристики моделі:

 • Наявність оптичного датчика зняття пристрою з руки.
 • Камера для відеозв'язку та знімків.
 • Екстрені оповіщення SOS.
 • Відстеження геопозиції.
 • Здійснення вхідних / вихідних дзвінків.
 • Контроль щоденної активності, режими для спорту та моніторинг сну.
 • Наявність пульсометра, будильника.
 • Високий рівень вологозахисту - IP67.
 • Місткість батареї - 500 мАг.
 • Робочий час – 1 день, у сплячому режимі – 2 дні.
 • Вага – 50 грамів.
 • Зручна програма – Setracker.
 • Сумісність - iOS / Android.
 • Забезпечення гарантії якості – 12 місяців.

Gelius ProBlox

Ця модель виконана у привабливому дизайні, заснованому на улюбленій дитячій грі "Problox". Годинник має легке керування та набір необхідних опцій для щоденного використання.

Як працюють дитячі смарт годинники і навіщо вони потрібні

Особливості:

 • Датчик зняття гаджета з руки.
 • Камера для відеодзвінків
 • Відстеження розташування.
 • Програма - Setracker.
 • Зворотний дзвінок.
 • Екстрені оповіщення SOS.
 • Високий ступінь захисту – IP67.
 • Місткість АКБ - 400 мАг.
 • Робочий час – 1 день, у сплячому режимі – 2 дні.
 • Пульсометр, будильник.
 • Контроль за активністю, відстеження сну.
 • Сумісність - iOS / Android.

Gelius Pro Care

Стильний та мультифункціональний дитячий годинник представлений у приємному рожевому та класичному чорному кольорі. Привабливий зовнішній вигляд годинника, а також цікавий ряд функцій обов'язково сподобається малюкам та батькам.

Як працюють дитячі смарт годинники і навіщо вони потрібні

Ключові властивості:

 • Операційна система – Android 4.4.
 • Відеодзвінки.
 • Голосові повідомлення, SMS, дзвінки.
 • Функція прослуховування.
 • Контролює місцезнаходження юного користувача.
 • Вимірювання температури тіла.
 • Відстеження денної активності та моніторинг сну.
 • Міцні та надійні матеріали корпусу.
 • Вага – 56 грамів.
 • Стандарт захисту – IP65.
 • Висока ємність АКБ – 650 мАг.
 • Час роботи – 1-3 дні.
 • Будильник, термометр, пульсометр, таймер, секундомір.
 • Гарантія якості – 12 місяців.

Висновок

Смарт годинник - це вірний помічник у вирішенні багатьох завдань щодня. Наручні дитячі аксесуари можуть бути різноманітними та цікавими для дошкільнят та першокласників. Такі гаджети придумані для забезпечення дитячої безпеки та спокою батьків.

Покупка смарт годинника надає чудову можливість навчити дітей дбайливо і акуратно ставитися до речей, розширити кругозір та світогляд. Але найголовніше - це стабільний зв'язок та спілкування з дітьми протягом дня.