Скло захисне для Apple iPhone

Показано з 1 по 15 із 137 (10 сторінок)

Захисне скло для iPhone передбачає захист дисплея від механічних пошкоджень та називається Glass Protector. Скло розраховане на збереження цілісності екрана телефону від різних подряпин, потертостей та падінь.

Для виробництва такого скла використовуються виключно хороші матеріали високої якості за світовими стандартами та технологіями. Це дозволяє міняти скло досить рідко, приблизно один раз на кілька років, якщо вони не були пошкоджені та не мають сколів.

Переваги використання захисного скла для смартфонів Apple iPhone

Завдяки якісному захисному склу можна надати додатковий захист пристрою. Після покупки рекомендується відразу встановити скло, що дозволить убезпечити смартфон та його власника від різноманітних проблем експлуатаційного характеру та за необхідності легко його замінити.

Захисне скло гарної якості – це своєрідна гарантія для спокійного використання айфона у повсякденному житті.

Дисплеї смартфонів iPhone є одними із найдорожчих елементів за своєю вартістю. Якщо екран виявиться розбитий і пошкоджений, його заміна передбачає високу ціну. Тому додатковий захист просто необхідний для спокою користувача від непередбачених витрат.

Доступність якісного скла для айфонів – це дуже важлива перевага. Механічні та інші пошкодження скло бере на себе, захищаючи сам дисплей та запобігаючи його виходу з ладу. Якщо виникає потреба у заміні скла, то це коштуватиме набагато менше, ніж заміна дисплея.

Типи покриття захисного скла для айфонів

Перед покупкою захисного скла слід зрозуміти, що воно складається з декількох шарів, які мають конкретне призначення:

 • Силіконове покриття – це першочерговий вигляд шару, завдяки якому скло клеїться до дисплея смартфона досить щільно.
 • Стримуюче покриття – шар, який розрахований на захист самого екрана телефону від падінь, не дозволяючи тріщинам заглиблюватись.
 • Антивідблиск покриття – забезпечує яскравість дисплея, зберігаючи її на 60%.
 • Запобіжне покриття – один із найважливіших шарів, який захищає дисплей айфона від поломок під час падіння, приймаючи на себе головний удар. Скло з таким покриттям впливає на ціну. Дешеві стекла для мобільних телефонів не нададуть збереження дисплея при падіннях з висоти, на відміну від варіантів дорожчих із запобіжним шаром.
 • Олеофобне покриття – це вигляд зовнішнього шару, який не залишає на собі відбитки пальців та жирні плями, воно розраховане також на захист від попадання вологи та дощу.

Захисне скло може бути з матовою, глянцевою або приватною поверхнею:

 • Матові – злегка зменшують передачу кольорів, при цьому не даючи відблискувати світлу та сонцю на екрані.
 • Глянцеві – прозорі стекла, які передають чітку картинку, але при цьому не позбавляють відблисків.
 • Приватні – мають темний тип скла, яке розраховане на захист інформації у смартфоні від сторонніх очей.

Скло захисне для Apple iPhone

Види захисного скла для iPhone

Захисне скло буває таких видів:

 • Прозоре скло – покриває всю поверхню дисплея повністю і виглядає непомітно. Захист прозорого скла передбачається лише для дисплея.
 • 2.5D – міцніше скло, яке розраховане на надійний захист переднього корпусу смартфона.
 • 3D-7D – різновид захисного скла, вигнутого по краях, що надає міцний захист екрану та корпусу. Таке скло має високий ступінь твердості, що гарантує впевненість захисту від пошкодження айфона навіть при падіннях з певної висоти.

4 поради як вибрати захисне скло для конкретної моделі Айфона

Порада 1

Зверніть увагу на сумісність аксесуарів із типом моделі iPhone.
Скло виготовляється під певну лінійку телефонів, що є дуже важливим моментом, оскільки скло має повністю підходити за розмірами та необхідними вирізами.

Порада 2

Щільність, товщина та твердість скла.
Стандартний показник твердості - 9Н, він вказується на сторінці товару, а також на упаковці. Захисне скло з твердістю 9Н розраховане на високий рівень захисту айфона від падінь та механічних пошкоджень. Такі тверді стекла ніяк не впливають на чутливість сенсора та передачу кольорів.

Порада 3

Скло з рамками, прозоре або 3D-7D.
Для надійного захисту дисплея і самого пристрою такі типи загартованого скла є високотехнологічними.

Порада 4

Вибір скла від бренда, сумісного з iPhone.
Оригінальність захисного аксесуара є не такою важливою, необхідно звертати увагу на вказівки про те, що конкретне захисне скло розроблене під моделі айфонів.
Не оригінальне захисне скло від офіційного бренда Gelius не поступається якістю, при цьому вартість, на відміну від оригінальних аксесуарів, значно відрізняється.

Як наклеїти захисне скло в домашніх умовах?

 • Перед тим, як приступити до поклейки захисного скла на ваш смартфон, необхідно підготувати місце. Дуже важливо, щоб пил не потрапив під скло, щоб зайвий раз його не переклеювати.
 • Підготувати всі необхідні засоби для поклейки: спеціальну рідину для очищення дисплея, серветку з мікрофібри, скотч, ножиці, пластикову картку або стікер.
 • Примірити скло на дисплеї айфона, щоб усі отвори та вирізи збіглися.
 • Знежирити поверхню дисплея, щоб усунути всі зайві плями.
 • Перевірити, чи не залишився пил на дисплеї. За допомогою скотчу прибрати останні дрібні залишки пилу.
 • Підняти захисне скло над екраном у вертикальному положенні.
 • Зняти захисний шар зі скла та приклеїти його на дисплей.
 • Від центру до країв розладнати бульбашки з повітрям пластиковою карткою або серветкою.

Переваги захисного скла від бренда Gelius

Український бренд гаджетів та мобільних аксесуарів Gelius було засновано у 2018 році, створюючи якісну продукцію за цінами для кожного, хто прагне йти в ногу з часом.

У каталозі категорії захисного скла для iPhone є пропозиції удароміцних, надійних та різноманітних аксесуарів. Ви можете вибрати захисне скло від українського бренда за різними параметрами, покриттям та видами. На сайті офіційного інтернет-магазину Gelius.ua ви можете отримати консультацію спеціаліста та вибрати скло для захисту вашого айфону на довгий час.

Де придбати захисне скло на iPhone?

Ви можете замовити захисне скло на різні моделі айфонів: iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 10, iPhone 11 та на інші, а також чохли, зарядні пристрої та акумулятори онлайн на моделі айфонів різних поколінь в офіційному інтернет-магазині українського бренда Gelius. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш представник для підтвердження всіх деталей.

Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.)