Кабелі Micro USB

Показано з 1 по 15 із 25 (2 сторінок)

Кабелі Micro USB опис та застосування

Навряд чи у нашому світі, де прогресують технології, можна уявити життя без мобільного телефону чи планшета. А для того, щоб вони працювали, вочевидь, що треба не забувати заряджати електроніку. Для коректної зарядки необхідні всього три компоненти: мережний зарядний пристрій, кабель micro USB і, зрозуміло, розетка.

Universal Serial Bus (універсальна послідовна шина) – розшифрована абревіатура знаменитого кабелю, USB роз'єм якого знайомий усім користувачам. Такий кабель є стандартом зовнішнього кабелю-шнура для можливості підключення різних портативних пристроїв: ПК, смартфон, лептоп, повербанк і т.д.

Сьогодні доводиться підключати, з'єднувати та заряджати багато пристроїв на постійній основі. Для швидкої передачі даних існують порти дротового чи бездротового типу. Дротові порти мають роз'єми конкретного формату.

Класифікація кабелів Micro USB

USB кабелі бувають декількох типів, залежно від сумісності із різними пристроями. Класифікувати їх можна за розміром, типом конектора, видом, формою, довжиною, матеріалами:

За формою роз'єму – кабелі мають кілька видів роз'ємів, які застосовуються для смарт пристроїв.

До таких відносяться:

 • Micro USB – призначений для роз'ємів багатьох смартфонів та планшетів з операційною системою Android.
 • USB Type-C – зручний вид роз'єму, який використовується практично у всіх нових мобільних пристроях.
 • Apple Lightning – вид роз'єму USB, який розрахований на використання лише з технікою Apple.

Роз'єми Micro USB і Type-C мають відмінність лише у формі. Гніздо не впливає на швидкість передачі даних. Зручність Type-C полягає в тому, що використовувати його для підзарядки мобільного можна будь-якою стороною, що позитивно позначається на запобіганні появи механічних пошкоджень штекера та самого гнізда.

За довжиною та формою шнура.

За формою USB кабелі можуть бути:

 • плоскі – компактні кабелі, що займають мало місця та практично не заплутуються;
 • круглі – найпоширеніший тип кабелів, мінус якого – схильність до заплутування;
 • кручені – довгі кабелі, які найчастіше використовують у салоні авто.

На швидкість заряджання та передачі даних впливає довжина кабелю. Стандартом оптимальної довжини є кабель - 1,5 метра довжини.

При заряджанні мобільного телефону від повербанка більше підходить кабель короткої довжини – 30-40 см. Довгі шнури більше підійдуть до використання в машині, а також у разі незручного розташування розетки (коли розетка знаходиться занадто низько (високо), або далеко від предметів меблів (де зручно заряджати гаджети).

Кабелі Micro USB опис та застосування

За розміром USB кабелю.

Найчастіше серед асортименту кабелів USB можна зустріти:

 • Стандартний тип;
 • Mini формат – найчастіше використовувався для підзарядки старих смартфонів;
 • Micro – є універсальним роз'ємом і часто застосовується у сучасних мобільних телефонах.

Mini і Micro USB – зовні можуть здатися схожими, але це зовсім різні роз'єми, тому що вони призначені для виконання різних функцій.

За типом конектора.

Конектор – це частина роз'єму, що виконує місію підключення провідників кабелю.

За якістю та використовуваними матеріалами.

Також важливо звертати увагу перед покупкою на обплетення шнура. Найчастіше для матеріалу виробники використовують:

 • пластик;
 • силікон;
 • метал;
 • нейлон;
 • шкіру;
 • тканину.

Найнадійнішими вважаються кабелі із пластикового матеріалу, витривалими – металеві. Тканинні, у свою чергу, вважаються хорошим матеріалом, середнім по витривалості між металом та пластиком.

Основні рекомендації щодо вибору кабелю для заряджання через Micro USB

Перед покупкою кабелю потрібно звернути увагу на деякі критерії, які забезпечать продуктивну роботу, якісну зарядку, а також добрий термін служби.

Рекомендації щодо вибору:

 • Правильно вибрати роз'єм, щоб кабель напевно підійшов до мобільного пристрою і став у нагоді для зарядки гаджетів з такими ж роз'ємами, як у смартфоні.
 • Визначити довжину шнура.
  Необхідно зрозуміти, з якою метою використовуватиметься вибраний кабель, оскільки він має досить широку сферу застосування. Кабель може дозволити з'єднати різні пристрої з комп'ютером, також він потрібен для зарядки мобільних девайсів, передачі різних файлів (фото, відео, звук тощо).
 • Зовнішній вигляд.
  Шнури USB візуально мають однаковий вигляд. Можна вибрати кабель різних кольорів або довжини, але перше, на що слід звернути увагу, - це якість.

Де вигідно купити кабель для заряджання з роз'ємом Micro USB 100 см

Ви можете здійснити онлайн замовлення на будь-які продукти з категорії кабелів Micro USB, а також вибрати корисні товари з категорій: захисне скло, акумулятори, Power Bank, чохли, зарядні пристрої від українського бренду Gelius в офіційному інтернет-магазині.

Менеджер інтернет-магазину зв'яжеться з вами для уточнення деталей на замовлення. Вибрані товари ми доставимо Новою поштою, в будь-яке місто України (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.).

5 причин, щоб вибрати кабель Micro USB від українського бренду Gelius

 1. Gelius представив свої товари на ринку України у 2018 році, основною метою українського бренду стали – висока якість смарт гаджетів та різноманітних мобільних аксесуарів, а також приємні та вигідні ціни на них. Продукція від Gelius сертифікована та має гарантію якості – від 6 до 12 місяців.
 2. Вузька спеціалізація у продажах розумних гаджетів та мобільних аксесуарів дозволила нам надати саме ті продукти, які шукають користувачі.
 3. Багато проданих аксесуарів для смартфонів. Ми регулярно проводимо контроль якості відправлених товарів, щоб переконатися, чи задоволений наш клієнт якістю продукту та сервісом обслуговування.
 4. Вигідні ціни. Бренд Gelius намагається створювати ідеї крутих девайсів за ціною, яку може дозволити собі будь-який мешканець України.
 5. Оперативність доставки по Україні також є важливим критерієм, що забезпечує користувачам отримання вибраних товарів у максимально короткі терміни.

ТОП 3 популярні кабелі для заряджання Micro USB

Кабель Micro USB

Характеристики

Вартість

Універсальний USB-кабель 6 в 1 Gelius Pro Unimog GP-UC510 Black

Довжина – 1 метр

Конектор - Apple Lightning, Micro USB, Type-C

299 грн

USB Cable Gelius Pro Squid GP-UC102 3in1 (MicroUSB/Lightning/Type-C) Black (2.1A)

Довжина – 1 метр

Вихідний струм – 2.1 А

Конектор - Apple Lightning, Micro USB, Type-C

239 грн

Cable Gelius Pro G-Power GP-UC105 Type-C/Type-C Black (100W)

Довжина – 1 метр

100W для заряджання

Швидка зарядка

Конектор - Type-C

279 грн