Кабелі Type C

Показано з 1 по 15 із 33 (3 сторінок)

Кабель USB Type-C: що за вид кабелю і де застосовується

USB кабель різновиду Type-C – це найпоширеніший стандарт роз'єму для сучасних девайсів. Такий формат роз'єму є універсальним, багатофункціональним і, що найприємніше для користувачів, є симетричним. Така конструкція дозволяє назвати його зручним, завдяки зниженню ризиків пошкодження гнізда у пристрої, а також самого штекера кабелю.

Розробка Type-C кабелів відбувається під стандарт нової специфікації роз'єму USB, номер якого позначається – 3.1.

Кабель із роз'ємом Type-C має реверсивні роз'єми, простіше кажучи – симетричні по вертикалі, що дозволяє використовувати роз'єм будь-якою стороною. Також кабель розрахований на достатню швидкість передачі даних – 10 Гбіт/секунду. При цьому потужність складає 100 Вт.

Які види конекторів кабелю Type-C розрізняють?

Конектор – це певна частина роз'єму, що дозволяє підключити провідники кабелю:

 • USB-C – це конектор входу.
 • Конектор виходу, у свою чергу, є також USB-C або його комбінування з роз'ємами: USB-A, Apple Lightning, HDMI, Micro USB, Thunderbolt, VGA або mini jack 3.5 мм.

Основні функції кабелю Type-C

Кабель із роз'ємом Type-C практичний у використанні, а до основних його можливостей можна віднести:

 • Зарядка смарт-гаджетів.
 • Передача даних із ПК, лептопа, смартфона, планшета, портативних колонок, Power Bank тощо.

Кабель USB Type-C для мобільних телефонів

Як вибрати кабель USB Type-C

При виборі кабелів першочергово потрібно орієнтуватися на параметри і можливості девайсу, з яким ви його експлуатуватимете, а також розуміти призначення кабелю. Основні критерії, на які слід звернути увагу:

За форматом.
Правильно вибраний формат впливає на потужність для підзарядки таких пристроїв, як ноутбук або планшет. Сумісність деяких моделей може бути різною: USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 (Gen 2). Адаптери, у свою чергу, дозволяють вивести різні дані (HDMI, VGA, Thunderbolt, DisplayPort, Ethernet та інші) зі слота Type-C.

За типом дроту.
Кабель може бути стандартного типу або комбінований.

По довжині.
Довжина повинна дозволяти кабелю залишатися вільною між пристроями, без будь-якої натягнутості та перетирання, які збільшують ризики механічних пошкоджень.

За формою.
Кабель можна вибрати будь-який. Він може бути плоский, кручений або круглий.

За напругою.
Сила струму, вироблена від пристрою позначається в амперах (А) вказується в параметрах та на упаковках кабелів. Передача даних, а також швидкість заряджання залежать, безпосередньо, від максимальної пропускної здатності.

За потужністю.
Рекомендується розглядати максимально можливу потужність кабелю.

За матеріалами.
Матеріали, з яких виготовляються кабелі Type-C, впливають на швидкість передачі даних, а також якість звуку. На зовнішнє покриття і рівень стійкості до різних заломамувань впливає обплетення кабелю. Найчастіше для неї використовуються:

 • Пластик.
 • Метал.
 • Текстиль.
 • Шкіра.

У цьому випадку слід орієнтуватися на особисті переваги.

5 причин, щоб вибрати кабелі USB Type-C від бренду Gelius

 1. Український бренд Gelius на ринку смарт гаджетів та аксесуарів для мобільних телефонів з 2018 року. Основна мета, яку поставив перед собою бренд, – якісна смарт продукція за приємними цінами для українців.
 2. Спеціалізація у напрямку смарт гаджетів дозволяє надавати нашим клієнтам цікаві та корисні продукти, які стануть вірними помічниками у повсякденному житті.
 3. Велика кількість проданих товарів, що продаються, дозволяють нам зрозуміти основні потреби користувачів, а проведення контролю якості серед клієнтів – почути відгуки та побажання для оновлень.
 4. Вигідний прайс. Український бренд намагається виробляти оригінальні ідеї для смарт гаджетів за вартістю, яку зможе дозволити собі кожен сучасний користувач.
 5. Швидка відправка замовлення по всіх регіонах України через Нову пошту. В середньому, доставка відбувається протягом 1-3 днів.

Де краще купити кабель USB Type-C для швидкої зарядки з доставкою по Україні?

Замовлення товарів з категорії кабелів USB Type-C, захисне скло, акумулятори, Power Bank, чохли, зарядні пристрої можна здійснити онлайн в офіційному інтернет-магазині Gelius.

Спеціаліст контакт-центру зв'яжеться з вами для оформлення замовлення. Ми працюємо з Новою поштою та доставимо вашу посилку по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів та ін.).

ТОП 3 популярні кабелі для заряджання з роз'ємом Type-C

Модель кабелю
Ціна
Cable Gelius Pro G-Power GP-UC105 Type-C/Type-C Black (100W)
279 грн
USB Cable Gelius Pro Unimog 2 GP-UC106 4in1 (USB-A/Type to Type-C/Lightning) PD Black (18W)
248 грн
USB Cable Gelius Pro Squid GP-UC102 3in1 (MicroUSB/Lightning/Type-C) Black (2.1A)
239 грн