Статті

Як вибрати зарядний пристрій для мобільного телефону

Меню

Сучасні смартфони чудово справляються з основною функцією дзвінків та обміном повідомлень. Крім того, мобільні телефони розраховані на використання не тільки для спілкування та роботи, а й для відпочинку, отримання нових знань та цікавої інформації. Користувачі регулярно слухають музику та аудіокниги, переглядають відео, створюють фото, використовують безліч різних програм, що впливає на рівень заряду батареї.

Будь-які дії у смартфоні, включаючи телефонні розмови, швидше розряджають смартфон. Для користувачів, які часто подорожують, перебувають у поїздках та відрядженнях – важливо підтримувати постійний зв'язок. Якісні зарядки для мобільних телефонів добре справляються з живленням акумуляторів і не завдають шкоди пристрою, на відміну від китайських копій.

Оригінальний зарядний пристрій - це чудовий девайс для регулярного використання і добре, якщо він продовжує коректно працювати протягом тривалого часу. При пошкодженнях, поломках або втраті зарядки - автоматично з'являється потреба знайти новий пристрій.

Вибір гарного зарядного пристрою для мобільного телефону

Перед придбанням нової зарядки більшість користувачів хоче зрозуміти, який девайс буде кращим, чи варто вибирати оригінальні варіанти, універсальні або аналогічні. Для тих, хто не бажає переживати про питання сумісності зарядника з мобільним телефоном, а також про швидкість заряду, можливі особливості та ризики (у разі покупки низькоякісних ЗУ, що перегрівають батарею смартфона), можна розглядати аналогічні пристрої.

Оригінальні зарядки коштують дорожче за аналоги, тому не всі користувачі розглядають такі покупки. На аналогах таких пристроїв, як правило, вказана інформація від виробника у вигляді списку сумісних смартфонів та гаджетів та основні технічні характеристики, що відповідають параметрам оригіналу.

Вибір зарядки для мобільного телефону за силою вихідного струму

Ґрунтовно потужні зарядки для телефонів, які мають максимальний рівень вихідного струму, можуть відмінно підходити для живлення будь-яких гаджетів. У даному випадку рівень витратного струму не повинен виходити за межі - 2 100 мАч. Варіант такого зарядного пристрою є - оптимальним та універсальним рішенням.

Перед придбанням гарного пристрою для заряджання смартфона необхідно попередньо ознайомитись з основними параметрами оригінального ЗУ. Ця інформація зазначена на корпусі блочка з позначенням "output", а також в інструкції з експлуатації до смартфону, навушників або планшетів.

Для визначення максимальних можливостей зарядника задіюється контролер живлення девайсу. Це говорить про те, що не слід турбуватися про підключення зарядки з вищою напругою. Гаджет отримає необхідну енергію без загоряння та шкоди для АКБ.

Якщо ЗУ видає менше ампер при заряді будь-якого пристрою, живлення акумулятора займе набагато більше часу.

Якщо немає точного визначення межі сили напруги для заряджання смартфона, слід вибирати максимально високий показник вихідного струму.

Лайфхак: Щоб прискорити заряджання мобільного телефону, потрібно перевести пристрій у режим автономності або польоту. Тоді всі активні програми та задіяні модулі відключаться, що значно збільшить інтенсивність та швидкість зарядного пристрою.

Як вибрати зарядний пристрій для мобільного телефону

Роз'єми та їх кількість

Безліч зарядок для смартфонів та планшетів можуть оснащуватися одними роз'ємами або кількома. Блочки з наявністю двох роз'ємів і більше - дуже практичні у використанні, що одночасно відбивається на живленні кількох пристроїв відразу. Такі варіанти зарядних пристроїв – чудові помічники для мандрівників.

Декілька роз'ємів допоможуть заощадити місце для потрібних речей, а також спростять завдання пошуку додаткових розеток на вокзалі, в аеропорті, кафе та готелі.

Наявність зарядного кабелю в комплектації до зарядного пристрою

Моделі зарядних пристроїв відрізняються застосуванням кабелю. Кабель може бути незнімним, знімним та відсутнім у комплектації.

Кабель для зарядних пристроїв відіграє важливу роль у використанні. Незнімні та вбудовані дроти часто призводять до їх поломок. Знімні кабелі легше замінювати, якщо вони пошкодилися, то це ніяк не впливає на працездатність блочка.

Функція Quick Charge

Швидке заряджання сучасного формату може зарядити смарт гаджети в два рази швидше. Ця можливість виокремлює зарядний пристрій серед стандартних пропозицій. Версії QC можуть бути: 2.0, 3.0, Pump Express + 2.0 та Power Delivery.

Виробники стверджують, що зарядка акумулятора може проводитися на 75% більше, що швидше, ніж звичайно. У перші хвилини живлення батареї смартфон із технологією Quick Charge може зарядитись на пару годин для використання.

Де купити зарядний пристрій для смартфона в Україні?

Придбати зарядні девайси, акумулятори, захисне скло, чохол або повербанк можна на офіційному сайті інтернет-магазину Gelius. Оформити замовлення на смарт гаджети можна в онлайн режимі або через представників кол-центру за вказаними номерами телефонів.

Всі підтверджені замовлення надсилаються протягом 1-3 днів по всіх регіонах України (Дніпро, Одеса, Київ, Запоріжжя, Львів, Харків тощо) через службу "Нова пошта".