Статті

Як вибрати тримач для телефону у машину?

Меню

Холдер для смартфона в автомобіль - це компактний аксесуар, що надає чудові можливості для водія: вести телефонні переговори або використовувати смартфон для навігації, не відволікаючись від дороги.

Тримач дозволяє закріпити не тільки смартфон, але й навігатор, а також інші смарт гаджети, дисплей яких потрібен водієві перед очима.

Холдер передбачає зручне розташування смартфона або інших девайсів для перегляду навігації, спілкування або зарядки.

Переваги такого розміщення полягають у наступному:

 • При вхідних дзвінках та повідомленнях у водія є можливість побачити інформацію на екрані та обрати відповідні дії (чи варто відповідати на дзвінок за кермом).
 • Положення пристрою в салоні автомобіля максимально оптимізовано (девайс на очах у водія, що впливає на безпеку пересування).

Як вибрати тримач для телефону у машину

Види тримачів для телефону в машину

Широкий асортимент тримачів із різними способами кріплення дозволяє вибрати потрібний варіант.

Найпопулярніші та добре зарекомендвоні види тримачів для авто:

 • Магнітні холдери – надійні аксесуари і прості в експлуатації. Для використання достатньо встановити пластину на задній панелі смартфона та зафіксувати пристрій на холдері. Магнітний тримач абсолютно нешкідливий для телефону протягом 5-6 годин використання. Плюсів у такого виду холдерів набагато більше ніж мінусів.
 • Механічні тримачі - аксесуари, які фіксуються спеціальними затискачами або "лапками", забезпечуючи належну надійність смартфону. З мінусів можна відзначити єдиний – швидким рухом мобільний телефон із холдера не дістати.
 • Спеціалізований вид тримачів - призначений для конкретних моделей мобільних телефонів. Такі аксесуари підходять особливо для айфонів з урахуванням всіх тонкощів фіксації по ширині та висоті. У цьому випадку мінус дуже очевидний - спеціалізовані холдери досить обмежують можливості.
 • Універсальні холдери - вільно підійдуть до моделей різних смартфонів, підлаштовуючись під потрібні розміри гаджетів.

Як вибрати тримач для телефону у машину

Види кріплень автотримачів

Вибираючи тримач для себе або в подарунок друзям, які постійно пересуваються на автомобілі, слід розібратися, який спосіб кріплення буде найкращим і зручним. Кріплення також буває дуже різноманітним.

Основні види кріплення:

 • Тримачі на присосках – найпопулярніші у використанні серед автолюбителів. Такі аксесуари кріпляться на приладовій дошці, вентиляційному отворі або на лобовому склі.
 • Аксесуар із клейким кріпленням – встановлюється на плоскій поверхні в салоні машини. Клейке кріплення не є практичним, тому що клей досить важко видаляти. Хоча такі холдери надійні та розраховані на просте кріплення.
 • Холдери з фіксаторами – кріпляться на дефлекторі, на дзеркало заднього виду або на кермо. Аксесуари такого типу кріплення надійно фіксують смартфон.
 • Аксесуари з силою тертя – виготовлені у вигляді килимка із пластику. Смартфон розміщується просто на ньому, що незручно для нерівних доріг.

Як вибрати найкращий тримач для телефону?

Перед покупкою холдера в авто слід звернути увагу на його параметри. Вибирати потрібно саме практичний аксесуар, який надасть водієві максимальний комфорт від використання. Виходячи з цього, можна виділити деякі основні критерії:

 • Дизайн та зовнішній вигляд.
  Вочевидь, що цей чинник залежить виключно від особистих побажань і переваг. Існує безліч варіантів стриманого та стильного дизайну, що відмінно підходять для салону автомобіля.
 • Зовнішні характеристики холдера.
  Вибираючи аксесуар для себе чи комусь у подарунок, потрібно звертати увагу на розміри тримача з метою практичності та уважності за кермом.
 • Вага та розміри мобільного телефону.
  Серйозним критерієм для будь-яких моделей аксесуарів в авто є сумісність зі смартфонами. Якщо телефон важкий і має велику діагональ дисплея, то тримач повинен бути на це розрахований.
 • Можливості налаштування телефону.
  Максимальний комфорт надає саме тримач, тип кріплення якого дозволяє регулювати та повертати смартфон у різних положеннях.
 • Холдери з бездротовою зарядкою для смартфона.
  Така можливість буде дуже корисною для водіїв, чиї телефони підтримують технологію Quick Charge і потребують необхідної підзарядки пристрою по дорозі без зайвих проводів та кабелів. Попередньо потрібно переконатися, що мобільний телефон підтримує такий спосіб швидкої зарядки.

Як вибрати тримач для телефону у машину

Як правильно користуватися автомобільним тримачем?

Автомобільний холдер розрахований на встановлення в найзручнішому місці та розташуванні від водія. Прикріпити його можна до панелі приладів або до лобового скла машини. Тримачі для смартфону або навігатора кріпляться в таких місцях з метою надійної фіксації пристрою.

Це також впливає на безпечне керування, захист від падіння смартфона, а також на запобігання різноманітних непередбачених ситуацій за кермом, включаючи порушення правил дорожнього руху.

Які корисні функції є у тримача для телефону в машину?

До корисних функцій можна віднести:

 1. Зручне встановлення та кріплення тримача.
 2. Компактні розміри.
 3. Модуль для бездротової зарядки телефону.
 4. Надійність фіксації та можливості регулювання повороту та нахилу пристрою.
 5. Сенсорні датчики у сучасних моделях.

Український бренд Gelius пропонує різноманітні стильні аксесуари для автомобіля. Тримач з бездротовою зарядкою Gelius Pro Wally 2i Automatic – стане оригінальним помічником для водія: пристрій легко встановлюється, надійно регулює смартфон, обертаючи його на 360 градусів.

Аксесуар має технологію бездротової зарядки та розрахований на автоматичне закриття під час активації зарядки. Відкрити тримач можна за допомогою сенсорних кнопок. Wally 2i Automatic має три зручні види кріплення для смартфона.

Як вибрати тримач для телефону у машину

Висновок

Автомобільні холдери призначені в першу чергу для безпеки руху дорогами. Завдяки цим аксесуарам можна використовувати смартфон на рівні очей, без необхідності брати його в руки.

Тримач не тільки фіксує телефон, планшет чи навігатор, він також здатний регулювати його розташування. Зручність холдера безумовна та аргументована. За досвідом багатьох користувачів – це одна з найнеобхідніших речей у салоні автомобіля, крім ФМ модуляторів та відеореєстраторів. Для перегляду асортименту автомобільних аксесуарів рекомендуємо перейти до каталогу автотоварів на нашому сайті та вибрати підходящий варіант.