Акумулятори для Xiaomi

Показано з 1 по 15 із 45 (3 сторінок)


Виробник смартфонів Xiaomi використовує у комплектації високотехнологічні акумулятори літій-іонного типу. Батареї є повноцінними та складними у виконанні, а їх конструкція передбачає контролер управління живленням зарядки. Такі акумулятори оснащені безпечним захистом від загоряння та перегріву. До основних переваг акумуляторів можна віднести: високий ресурс, велику ємність та відсутність ефекту пам'яті.

Моделі смартфонів Xiaomi нового покоління мають вбудований акумулятор, який можна замінити у професійного майстра сервісного центру або за допомогою спеціальних інструментів і навичок.

Як зрозуміти, що час замінити батарею?

Акумулятор є єдиною деталлю смартфона, яку називають витратним матеріалом. Батарея влаштована таким чином, що використання мобільного телефону призводить до зношування з наступною заміною акумулятора в результаті. Якщо ви змінюєте смартфон раз на кілька років на новий, акумулятор не встигне зноситися.

Термін повноцінної активності батареї мобільних телефонів, за даними виробника, становить приблизно 500 циклів (500 сеансів зарядки смартфона в діапазоні 0-100% рівня). Тому замінювати батарею у смартфоні протягом першого-другого року використання просто немає необхідності, крім випадків, у яких сталися критичні збої.

Як ємність акумулятора впливає на якість смартфона?

Термін роботи акумулятора розрахований на постійну роботу при використанні. Місткість батареї поступово знижується. Це з тим, що літій всередині акб зменшується з природними поступовими циклами зарядки пристрою.

Для телефонів бренду Сяомі використовується лише один літій-іонний тип батарей.

На зношування акумуляторів крім ємності та терміну служби також впливає спосіб заряджання.

Не рекомендується використовувати смартфон, доки він не заряджається. Це скорочує термін роботи акумулятора і може призвести до його перегріву. Також не слід перезаряджати батарею – це одна з найпоширеніших причин зниження терміну служби акумуляторів.

Технічні особливості батарей для телефонів Сяомі.

Технічні особливості акумуляторів передбачають довготривалу роботу без підзарядки. Точні технічні дані наведені в інструкції до кожного мобільного телефону окремо (ємність акб, а також може бути зазначено: кількість годин роботи в автономному режимі, кількість часу в режимі розмови, прослуховування музики, в режимі ігор тощо). Для забезпечення комфортної експлуатації смарфтону виробник спочатку розробив такий продукт із досить великою ємністю.

Акумулятори для Xiaomi

Як вибрати акумулятор для телефону Xiaomi?

При виборі батареї для повноцінної працездатності смартфона слід звертати увагу на такі параметри:

 • Сумісність із пристроєм.
  Акумулятор повинен відповідати параметрам оригінального акумулятора. Також повинні збігатися вага батареї та її розміри.
 • Тип акумулятора.
  Тип літій-іонного акумулятора повинен відповідати оригіналу. Найкращими варіантами для заміни є батареї з максимальною ємністю. Вона може бути від 2500 до 5000 мАг.
 • Місткість.
  Чим вище рівень ємності, тим довше ваш пристрій триматиме заряд протягом дня.

Критерії вибору акумуляторних батарей Сяомі

 1. Потрібно відштовхуватись від моделі батареї.
  Батарея обов'язково має відповідати моделі смартфона, в якій виникла потреба її замінити.
 2. Вибір ціни та бренда.
  Розглядати рекомендується оригінальні акумулятори або сумісні (універсальні), які пройшли перевірку безпеки та отримали сертифікати якості.

Бренд Gelius у своєму асортименті має акумулятори для різних моделей мобільних пристроїв (різних виробників), які відмінно підійдуть за сумісністю зі смартфонами та забезпечать тривалий період експлуатації.

Де купити акумулятор для телефону Сяомі?

Ви можете оформити замовлення на акумуляторні батареї, чохли, зарядні пристрої, повербанки та захисне скло для вашого смартфона онлайн в офіційному інтернет-магазині українського бренду Gelius, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження всіх деталей.

Доставка здійснюється Новою поштою протягом 1-3 днів по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.).

Переваги акумуляторів Gelius для смартфонів Xiaomi

Український бренд смарт-гаджетів та мобільних аксесуарів Gelius був заснований у 2018 році, створюючи якісну продукцію за цінами для кожного, хто прагне йти в ногу з часом. На вибрані акумулятори Xiaomi з нашого каталогу надається гарантія – 12 місяців.

Батареї від бренда Gelius не поступаються за характеристиками оригінальним акумуляторам.

У каталозі бренда Gelius ви легко знайдете сумісні акумулятори із моделлю вашого смартфона. Зручність пошуку та маркування фільтрів на сайті дозволять вам зробити це швидко, а представники інтернет-магазину нададуть вам консультацію у разі наявності запитань.

Популярні моделі акумуляторів для мобільних телефонів Xiaomi

Модель акумулятора

Вартість

Акумулятор Gelius Pro для телефону Xiaomi Redmi 4x, BM47

239 грн

Акумулятор Gelius Pro для телефону Xiaomi Redmi 8, BN51

289 грн

Акумулятор Gelius Pro для телефону Xiaomi Redmi Note 7, BN4A

259 грн

Акумулятор Gelius Pro для телефону Xiaomi Mi 4, BM32

219 грн

Акумулятор Gelius Pro для телефону Xiaomi Redmi 4, BN42

199 грн