Ділимось звітністю по проекту #НезламнаМама

Ділимось звітністю по проекту #НезламнаМама

Автор: Мілана Пашкова Переглядів: 558

Щодня, від початку війни, ми вчимося бачити довкола себе людей. Бачити їх справжність, їх силу, їх незламність.

Ця неймовірна та зворушлива незламність українських матусь, яких ми бачимо довкола, надихнула нас на благодійний проект #НезламнаМама, який ми реалізуємо разом з фондом "Маша", брендом Gelius та платформою dobro.ua. І, хоч він розпочався зовсім нещодавно, ми вже маємо результат!

Ми безмежно вдячні кожній людині, яка зробила пожертву на цей проект, розповіла свою історію про незламних мам, зробили репост та підтримали лайком! 

Бренд Gelius зробив свій внесок в проект, перевівши 320 000 гривень, а іншу частину зібрали надзвичайні українці, які завжди підтримують один одного.  

Загалом проект підтримав 1521 благодійник, а зібрана сума досягла - 1 110 814,39 гривень ❤️ Всю інформацію щодо зібраних коштів можна знайти тут.

Ми щиро вдячні кожному, хто в цей непростий для нашої країни час знаходить можливість підтримати інших. Це наша спільна маленька перемога і ми дуже віримо, що таких перемог попереду нас очікує дуже багато!

За цей тиждень, окрім благодійних пожертв, ми отримали багато повідомлень від жінок з проханням про допомогу, та заявок на участь у проекті - набагато більше, ніж ми могли очікувати. Тому логічним стало рішення - продовжити цей важливий проект.

І це виклик і важлива місія для нас - підтримати більше жінок, яким так необхідна наша допомога.

Всі, хто бажає підтримати проект, можуть долучатись до підтримки на платформі dobro.ua.

Коментарі
Написати коментар