Зарядки для телефонів

Показано з 1 по 15 із 50 (4 сторінок)

Зарядка для телефону: що собою представляє і для яких пристроїв підходить

Зарядка для смартфона – це пристрій, живлячий електричною енергією мобільний телефон від зовнішніх джерел і мережі. В основному енергія поступає від мережевого змінного тока. Зарядні пристрої розроблені не тільки для смартфонів, а й лептопов, планшетів, електромобілів, смарт годинників, Power Bank та інших розумних гаджетів, що вимагають підзарядку акумуляторної батареї.

Насамперед, практично для всіх смартфонів в комплектації йшли зарядки та кабелі, як і до інших пристроїв. В особливості до універсальних. В даний час більшість відомих компаній з виробництва мобільних пристроїв вже не додають в комплектацію зарядний пристрій. Але є можливість придбати зарядку окремо, а також замінити її, якщо вона перестала коректно працювати.

Види зарядних пристроїв для телефону

За способами застосування ЗУ можуть бути двох видів: зовнішніми або вбудованими.

Зарядні пристрої можуть бути декількох типів:

 • Мережеві.
  У таких зарядках живлення надходить із електричної мережі, що призводить до перетворення напруги в необхідний пристрій.
 • Бездротові.
  Для бездротового типу зарядного немає прямої взаємодії смартфона зі струмом. Бездротові пристрої представлені у вигляді спеціальних платформ або станцій, основний принцип яких полягає в роботі індукціонної катушки.
 • Універсальні.
  Тип проводів з роз'ємом для підключення до смартфону та USB-роз'ємом для підзарядки від ПК.
 • Автомобільні.
  Виповнюють свою функцію від прикуривателей в салоні автомобіля. Бортова сеть є основним джерелом харчування.

Критерії вибору зарядки для телефону

За призначенням.

Мобільний телефон можна заряджати в будь-якому зручному місці: вдома, на роботі, в машині, в закладах і навіть на вулиці. Для цього необхідно розібратися, де може знадобитися певний зарядний пристрій:

 • Мережева зарядка – заряджатиме ваш мобільний телефон у будь-якому місці, де є розетки.
 • Автомобільна – призначена заряджати смартфон через прикурювач. Для енергії, яка використовується зарядом автомобільного аккумулятора, або енергії від генератора.
 • Бездротова – використовується як платформа, на якій розміщується смартфон, що приймає енергію бездротовим способом. Бездротова зарядка відмінно підходить для використання: вдома, в машині, на роботі та навіть на природі.

За силою струму.

Існують певні стандарти та норми, які приймаються виробниками техніки. Такі стандарти впливають на термін служби зарядного пристрою, тривалість зарядного циклу та його працездатність.

Блоки живлення переважно можуть видавати струм за стандартом від 1 до 2А, що дозволить досить швидко зарядити акумулятор і не перегріває при цьому пристрій. Оптимальною силою струму для планшетів є - 2А. Це дає розуміння, що блоки з такою силою струму не завжди підходять для бюджетних моделей смартфонів.

Сила струму на виході:

 • 1А – максимальна потужність – 1000 мАг.
 • 2-2,4А – потужність складає - 2400 мАг.
 • 3,1А – має потужність – 3100 мАг.

Зарядні пристрої

За кількістю портів.

Однією з цікавих функцій зарядних пристроїв є - наявність декількох вихідних портів. Ці порти дозволять вам заряджати кілька девайсів одночасно. При цьому потрібно пам'ятати, що такий мережевий ЗУ має мати високу потужність – 3,4А.

За комплектацією.

У більшості випадків зарядний пристрій та кабель продаються окремо, оскільки не є цілісним пристроєм. Раніше використовувалися зарядки у вигляді блочка зі шнуром. Але це було непрактичним рішенням, оскільки шнур міг заламуватись, заплутуватися і рватися. В даний час, якщо кабель перетреться, його можна просто замінити, а блочок залишити. Також його можна використовувати з кабелем будь-якого роз'єму для заряду різних пристроїв.

Отже, придбати кабель та блок живлення краще окремо.

За функціоналом.

Вихід сучасних зарядних пристроїв може адаптуватися до вимог смартфона, тому заряджання завжди проводиться з максимальною швидкістю, яка можлива. На сьогоднішній день можна придбати зарядки для смартфонів з функцією швидкої зарядки. Швидка зарядка може працювати за показником вище 2А.

За дизайном.

Зарядки для смартфонів можуть відрізнятися своїм зовнішнім виглядом за кольорами, формою, а також наявністю індикаторів.

Для яких брендів підходять ЗУ Gelius

Зарядні пристрої від українського бренду Gelius мають високу якість та гарантію, тому користувачі часто віддають перевагу нашій продукції, оскільки вона нічим не поступається оригінальним пристроям від різних виробників.

Всі представлені зарядні пристрої Gelius розроблені з урахуванням усіх вимог та сумісні зі смартфонами відомих брендів: Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi тощо. Усі параметри відповідають вимогам швидкості заряджання та якості виконання зарядних пристроїв.

ТОП зарядних пристроїв для мобільних телефонів та інших гаджетів

Зарядний пристрій Gelius Pro Impulse PD30W GP-HC013 White – 499 грн

Потужна зарядка з підтримкою Quick Charge, високою сумісністю з іншими пристроями та багаторівневим захистом.

Вихідний струм складає – 3А.

Зарядний пристрій Gelius Pro Zion GP-HC010 Black – 479 грн

Зарядний пристрій із двома роз'ємами USB та Type-C підтримує швидку зарядку 3.0.

Має захист від коротких замикань та стрибків напруги.

Автомобільний зарядний пристрій Gelius Pro Twix GP-CC006 USB+Type-C QC/PD18W + Cable Iphone Black – 299 грн

У цьому пристрої врахована Quick Charge, вихідний струм становить – 3,1А.

Кабель Apple Lightning додається у комплекті до ЗУ.

Де купити зарядку для телефону з доставкою по Україні?

Бренд Gelius пропонує широкий асортимент зарядних пристроїв, кабелів та Power Bank для мобільних телефонів різних моделей, а також захисне скло, чохли та акумуляторні батареї за вигідними цінами для кожного. На всю продукцію надається гарантія якості.

Придбати продукцію Gelius можна на сайті інтернет-магазину фізичним та юридичним особам. Також будь-які товари з каталогу бренду ви можете придбати за корпоративними цінами в будь-якій кількості (докладніше про умови покупки для корпоративних клієнтів уточнюйте у менеджера магазину).