Статті

Корпоративний подарунок на 8 березня, або що подарувати співробітницям?

Меню

8 березня – це свято весни та жіночої краси, коли вітають усіх жінок та дівчат, незалежно від сфери діяльності. Цього дня на увагу заслуговують усі представниці прекрасної статі – кохані та рідні жінки, а також колеги та партнери по бізнесу.

Такі свята завжди дарують масу яскравих та приємних емоцій чарівним дівчатам та чоловікам, які пам'ятають про вітання та заздалегідь готують сюрпризи.

Корпоративні презенти – це чудовий привід виявити повагу і вдячність колегам та партнерам з бізнесу. Такий спосіб завжди актуальний для тих, хто хоче покращувати стосунки з клієнтами та співробітниками, підтримуючи лояльність та міцну дружбу на довгий час.

Корпоративний подарунок на 8 березня, або що подарувати співробітницям

Кому заведено дарувати подарунки 8 березня на роботі?

Багато чоловіків, як і жінок, які вирішили організувати свято для колективу та співробітників на честь 8 березня, завжди шукають нові ідеї: як і чим здивувати цього року, кого не забути привітати?

Насправді, будь-якій жінці та дівчині, в офісі чи на заводі, буде приємно отримати продуманий подарунок, квіти чи коробку цукерок у символічному значенні. Незалежно від сучасних розбіжностей щодо цього свята, він продовжує залишатися Міжнародним жіночим днем, коли будь-який приємний сюрприз стане кращим подарунком для всіх представниць прекрасної половини населення.

Подарунки можна обирати: колегам в офісі, жінкам-партнерам по бізнесу, допоміжному персоналу, клієнтам, керівницям та начальницям. Рішення привітати та приготувати подарунок – приємно порадує всіх дівчат та жінок.

Звичні подарунки на жіночий день

Серед безлічі ідей для корпоративних презентів найчастіше зустрічаються різні подарунки з брендуванням, до яких належать: солодкі презенти у вигляді шоколадних наборів цукерок, квіти та вазони, іграшки, сертифікати у різні магазини тощо.

Критерії вибору подарунка на Восьме березня

Якщо прийнято рішення придумати оригінальні привітання та потрібно знайти креативні подарунки до жіночого свята, слід звернути увагу на наступні фактори:

 • Корпоративні подарунки для жінок можуть бути недорогими.
  Як правило, для подарунків серед співробітників компаній та корпорацій виділяється певний фінансовий бюджет.
 • Враховуючи будь-який виділений бюджет, можна вибрати незвичайні та оригінальні подарунки. При цьому важливо, щоб ідеї цього року не повторювалися з попередніми вітаннями у минулих роках. Для цього можна зібрати чоловіків колективу на невеликий "мозковий штурм", щоб внести ідеї та пропозиції. Потім вибрати та проаналізувати, які варіанти можуть бути реальними у плані користі, бюджету і точно будуть радісно сприйняті.
 • Важливо також розуміти та враховувати переваги у колективі щодо презентів, а також вік співробітниць. В даному сенсі можна точно потрапити до точки, щиро здивувавши дівчат і жінок цікавими ідеями.
 • У разі прийняття рішень чоловіками-колегами, у яких можуть виникати складності та сумніви у виборі корпоративних подарунків, слід надати допомогу у вигляді підказки чи уточнень. Такий підхід точно виявиться корисним в ухваленні рішення, що призведе лише до позитивних результатів у вигляді щирих жіночих посмішок.

Корпоративний подарунок на 8 березня, або що подарувати співробітницям

ТОП креативних подарунків на 8 березня: колегам та співробітницям

Щоб розібратися, які сучасні ідеї точно підійдуть усім жінкам і дівчатам як корпоративні подарунки на Восьме березня, ми підготували список найбільш підходящих варіантів:

 • Відмінними ідеями презентів для колег-жінок та співробітниць стануть: відвідування майстер-класів, сертифікати, книги, фотосесія у професійного фотографа, різноманітні курси, сертифікати в салони краси, СПА, масажі, магазини косметики та парфумерії, квитки у театр, кіно, на концерти і так далі.
 • Подарункові набори різного наповнення, які також можна брендувати, набори гарних косметичних засобів у подарунковому стилі, кошики екзотичних фруктів або солодкі букети, іменне печиво з передбаченнями, набори гарної кави або чаю, цікаві речі для прикраси робочого місця, набори декоративних свічок тощо.
 • Подарунки для автоледі: ФМ-трансмітери, відеореєстратори, автомобільні пилососи, різні ароматизатори в авто, холдери для смартфона тощо.
 • Подарунки, пов'язані з професією та напрямком діяльності, в яких працює жінка.
 • Корпоративними презентами можуть бути корисні смарт гаджети від бренду Gelius: смарт годинники, бездротова зарядка 3 в 1, зволожувач повітря, масажна подушка для шиї, автоматичний штопор для відкриття пляшок вина, портативні колонки, бездротові навушники, рюкзаки для ноутбуків, повербанки та інші гаджети.

Що подарувати начальниці на Восьме березня?

Вітати прийнято всіх жінок у компанії, про що пам'ятають усі керівники та керівниці. Але слід також не забувати про те, що начальниця буде приємно вражена виявленим жестом уваги від співробітників.

Як подарунок жінці-керівнику можна вибрати: подарунки-враження, ювелірну прикрасу, різну техніку для дому або офісу (кавоварка, блендер, соковижималка і т.д.), оригінальні картини, скульптури або статуетки, ноутбук, планшет та багато іншого. Розглядати для начальниці можна різноманітні напрямки ексклюзивних подарунків, серед яких прийнятні різні сертифікати та майстер-класи.

Корпоративний подарунок на 8 березня, або що подарувати співробітницям

Що подарувати клієнтам та партнерам на Міжнародний жіночий день?

Більшість часу у своєму житті ми проводимо на роботі, налагоджуючи ділові відносини з бізнес-партнерами та клієнтами. Привітання партнерів з офіційних свят говорить про уважність, прояв найкращих сторін компанії та важливість відносин у довгостроковій перспективі. Восьме березня – це чудова нагода організувати корпоративні сюрпризи, привітати жінок-партнерів та клієнтів.

До правильних подарунків належать необов'язково дорогі презенти, але дарувати надто дешеві варіанти не рекомендується. В даному випадку можна знайти золоту середину, від якої слід відштовхуватися під час пошуку корпоративного подарунка. До таких можна віднести:

 • Різні квитки на культурні заходи (до театрів, кіно, на концерти, в галереї) слід дарувати у двох екземплярах. Важливо також продумати святкову упаковку чи листівку.
 • Хороші алкогольні напої, розумний штопор для відкриття пляшок вина, набори якісної кави чи чаю, солодкі подарунки та набори різновидів делікатесів та сирів.
 • Для категорії бізнес-партнерів та клієнтів не слід вибирати прикраси чи косметику, краще звернути увагу на оригінальні та корисні речі, які можуть стати доповненням до інтер'єру в кабінеті чи будинку: картини, бронзові статуетки, скриньки, незвичайний пісочний годинник, брендовані ручки, щоденники та блокноти для записів.
 • Смарт гаджети з нанесенням логотипу компанії партнера чи клієнта. До таких подарунків можна віднести: повербанки з високою ємністю, бездротова докстанція 3 в 1, що дозволяє заряджати всі необхідні пристрої одночасно, набори блогера, зволожувачі повітря, електросамокати і таке інше.

Корпоративний подарунок на 8 березня, або що подарувати співробітницям

3 поради: як обрати оригінальні подарунки на 8 березня колегам?

Вибір подарунка для жінок-колег також є важливим, тому що приємні емоції – це завжди хороший результат продуманої ідеї. Ми підготували рекомендації щодо вибору доречних подарунків на Міжнародний жіночий день для колег.

Порадада № 1

Як правило, корпоративний подарунок потрібно вибирати заздалегідь. Такий підхід дозволить знайти хороші подарунки неспішно, а також придбати їх за знижками та акціями.

Порада №2

Подарунки не повинні бути двозначними, натякаючи на будь-які недоліки у жінок. Не варто дарувати ваги, якщо в колективі є жінки, які переживають через зайву вагу.

Порада №3

Найкраще, по можливості, вибирати подарунки для жінок-колег, які можуть бути корисними. Не варто дарувати надто «загальні» та банальні презенти, яким не знайдеться застосування.

Висновок

Привітати всіх жінок на роботі, партнерів та клієнтів – це приємне завдання, яке залишить позитивний слід у пам'яті та зміцнить ділові відносини на довгостроковій основі. Вибираючи подарунок дівчатам, важливо пам'ятати, що всі люблять сюрпризи та гарні квіти.