Блог Gelius

Переглядів: 60

Наприкінці квітня ми завершили збір за проектом “Заради життя”.

Переглядів: 308

У теперішні дні найчастіше питання, яке можна почути “Як ти?”. Тому що кожен з нас переймається здоров’ям та добробутом своїх близьких. Ми також задаємо його своїм рідним і щодня самі на нього відповідаємо.

Переглядів: 267

Немає нічого ціннішого за людське життя. Сьогодні, як ніколи, це твердження актуальне, оскільки, вже понад місяць, кожен із нас змушений відстоювати своє право на існування.

Переглядів: 341

Україна зараз має складні перешкоди для багатьох, хто хоче займатися на своїй території тими справами і роботою, які дають хліб. Але навіть такі перешкоди не можуть зупинити наш народ, тому що ми дуже сильна родина, нас більше 41 мільйона!

Переглядів: 347

Наша сила – в людяності, єдності і взаємопідтримці! Україна – могутня держава, яка доводить свою силу справами її дітей, вірних і люблячих свій дім усім серцем!

Переглядів: 351

Дорогі друзі та співвітчизники! Звертаюся до вас у цей тяжкий час, який так сильно зачепив кожного українця!

Переглядів: 707

Сучасний світ наповнений цікавими та дуже різноманітними смарт гаджетами, без яких важко уявити своє життя. Щороку на ринку з'являються корисні новинки. А одними з найактуальніших девайсів є - все ті ж наручні аксесуари, які використовуються багатьма сучасними користувачами.

Переглядів: 706

Для підвищення рівня зручності інженери та розробники змогли придумати бездротову зарядку для мобільних девайсів, яка позначає повну відсутність зайвих проводів. Такий спосіб зарядки може називатися «комерційним».

Переглядів: 913

8 березня – це свято весни та жіночої краси, в яке вітають усіх жінок та дівчат, незалежно від сфери діяльності. Цього дня на увагу заслуговують усі представниці прекрасної статі – улюблені та рідні жінки, а також колеги, партнери по роботі.

Переглядів: 973

Весна – це час пробудження, свіжості думок та натхнення для досягнення задуманих цілей. З думками про настання весни, перше, про що думають жителі України та інших країн світу – це наближення весняного свята, позначеного в календарі датою 8 березня, відомого як Міжнародний жіночий день (День жіночої солідарності, День жінок).

Переглядів: 644

Смарт лампа настільного формату – це вдосконалений вид звичайних, звичних для нас ламп. Оновлені моделі є практичними та зручними пристроями, в яких можуть бути включені різні доповнення, крім освітлення.

Переглядів: 716

В мире современных технологий и бешеного темпа жизни смарт гаджеты являются незаменимыми устройствами, которые способны напомнить о записи к врачу, про активность на протяжении всего рабочего дня, а также проверить показатели организма. Учитывая малоподвижный образ жизни, множество повседневных дел и задач, мы часто забываем о самом важном – своем здоровье.

Показано з 1 по 16 із 184 (12 сторінок)