Блог Gelius

Переглядів: 182

Завдяки збору коштів @Gelius, разом з @Надією та @dobro.ua, було придбано 4 апарати для стерилізації медичного та хірургічного інструменту на суму 109 500 гривень в шпиталь на Харківщині.

Переглядів: 122

Ця осінь принесла всім нам нові виклики. На додачу до вимушених пауз під час повітряних тривог - нам необхідно встигнути зробити свою роботу в той непевний проміжок часу, поки є електроенергія та зв’язок.

Переглядів: 406

У жовтні роспочалася національна акція від украінського бренду смарт гаджетів Gelius, де кожен користувач отримав шанс виграти потужні повербанки і новенькі смартфони.

Переглядів: 243

Минув перший місяць осені. І, хоч багато з нас досі відчуває себе ніби забутим та застиглим у ранку 24 лютого - час не стоїть на місці.

Переглядів: 590

Український бренд Gelius запускає акцію для покупців та продавців смарт гаджетів та мобільних аксесуарів. У даному конкурсі кожен має шанс отримати оригінальні та корисні призи – потужні повербанки Gelius та смартфони.

Переглядів: 536

Костя - це підліток з розладом аутичного спектра, а ще він художник-початківець, волонтер та благодійник. Створені ним малюнки стали основою для благодійного патріотичного мерча, завдяки продажу якого майже півроку він збирає кошти на підтримку військових!

Переглядів: 474

Серпень промайнув дуже швидко і поки ще не віриться, що літо вже закінчилось. Проте за цей, нібито короткий, час наша команда провела значну роботу.

Переглядів: 596

На початку вересня відбулася найбільша щорічна виставка у Європі, яка проходила за напрямками технологій та електроніки IFA у виставковому центрі Messe Berlin.

Переглядів: 645

Український бренд Gelius разом зі своєю командою вітають кожного українця і українку з таким важливим святом свободи - з Днем незалежності України!

Переглядів: 1084

Війна руйнівна і забирає найкращих. Методи війни з боку рф довели, що людське життя для них немає ніякої цінності. Вони не рахують своїх загиблих і поранених, а українські міста, які вони захоплюють, перед тим стираються в попіл.

Переглядів: 656

Наш бренд підтримав реалізацію арт проекту “Лялькові витребеньки” від Громадської організації “Generation U - покоління вільних та креативних”.

Переглядів: 646

Час швидко летить, коли ми допомагаємо один одному. Мабуть, саме тому липень промайнув на одному подиху.

Переглядів: 709

Більше п’яти місяців протистояння російській армії довели, що українці — неймовірно сильна та згуртована нація. Адже кожен з нас на своєму місці намагається робити максимум для перемоги.

Переглядів: 826

Майбутнє України - це діти. І, хоча їхнє сьогодення затьмарене жахіттями війни, їх дитинство від цього не зникає. А хто, як не матусі, можуть допомогти дітям якнайдовше відчувати себе дітьми?

Переглядів: 966

Smart Watches для дітей – це гаджети нового покоління, які здатні повноцінно замінити дитині використання мобільного телефону. Розумний аксесуар забезпечує постійний телефонний зв'язок із батьками, дозволяючи дистанційно відстежувати показники здоров'я та умови навколо дитини.

Показано з 1 по 16 із 280 (18 сторінок)