Розумні ваги

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Смарт ваги – це сучасний багатофункціональний пристрій для отримання максимально розширеної інформації щодо контролю за організмом та показниками здоров'я. Для підтримки тіла в тонусі з метою вибору правильного харчування та тренувань – це дуже корисний девайс. Ваги формату смарт стануть незамінним помічником із широкими можливостями.

Для спортсменів і спортсменок, а також людей, які хочуть покращити якість здоров'я, піднявши його на вищий рівень, розумні ваги станусть докладним консультантом для грамотного зниження ваги, збільшення м'язової маси та визначення інших важливих показників з метою аналізу фізичного стану організму. Смарт ваги дозволять підібрати потрібний підхід для занять спортом, при цьому зберігаючи і відстежуючи весь процес. З огляду на сучасні можливості такої техніки, пристрої здатні запам'ятати та розрізнити всіх користувачів сім'ї.

Причина популярності смарт ваг серед покупців

На сьогоднішній день спорт та здоровий спосіб життя набирає все більше актуальності для багатьох жінок та чоловіків. Все більше людей починає замислюватися про своє здоров'я. А слідкувати за необхідними параметрами організму чудово допомагають розумні ваги та інші корисні смарт гаджети для контролю за водним балансом, фізичною активністю, якістю сну тощо.

Переваги діагностичних розумних ваг

На відміну від простих, давно звичних для нас ваг, розумний гаджет має практичний функціонал і дуже цікаві можливості. Смарт ваги з діагностикою дозволяють визначити структурний склад тіла за допомогою електричних опорів у тканинах (біоімпедансометрія).

На поверхні розумних ваг розташовані датчики, які зчитують усі параметри, коли користувач розміщує на них ноги. Техніка досить продумана: по всьому організму проходять безпечні для людини імпульси, які зчитують усі дані, які можна детально вивчити у додатку. Точність даних залежить від правильно дотриманих нескладних правил експлуатації. Бренд Gelius пропонує вашій увазі багатофункціональну модель смарт ваг з 15 різних вимірювань.

Ваги дуже прості у використанні, а вартість на них доступна для будь-кого.

Основний функціонал підлогових смарт ваг

Основною можливістю, як у звичайних, так і в розумних діагностичних вагах є – зчитування маси тіла. Але ваги смарт розраховані на отримання більш широкої інформації:

 • Визначення індексу маси тіла.
 • Вимірювання маси, жиру, підшкірного жиру.
 • Визначення відсотка рідини.
 • Вимірювання м'язової та кісткової маси людини.
 • Визначення рівня білкової маси.
 • Розрахунок калорій.
 • Визначення біологічного віку організму та тіла людини.

Також багато моделей мають ряд додаткових різних функцій, які докладно описуються у спеціальному додатку для телефону. Наявність мобільного додатка потрібна для правильної експлуатації ваг.

Розумні ваги

Як працюють Smart Scales напольного типу?

Крім основної і базової функції зважування, як ми вже розібралися вище, підлогові ваги можуть бути розраховані на оцінювання структури організму. Ваги розроблені за певним алгоритмом і на платформі мають спеціальні біодатчики, які надають всю інформацію про організм користувача. Це дає чудову можливість – уникнути підключення додаткових медичних електродів до різних ділянок тіла.

Біоімпедансна оцінка повністю діагностує організм, визначаючи всі перераховані вище функції та параметри.

Для отримання максимально точної та правильної інформації слід виконувати елементарні правила використання:

 • Пристрій повинен бути розміщений на твердій, рівній підлозі.
 • На поверхню ваг важливо ставати босими стопами, знявши взуття та шкарпетки. Ноги мають бути сухими.
 • Стояти потрібно рівно, чекаючи повного розрахунку протягом декількох секунд.
 • Використовувати пристрій потрібно регулярно, в той самий час доби.
 • Виробники не рекомендують робити зважування при нестачі рідини або її надлишку в організмі.
 • Перед тим як використовувати смарт гаджет, необхідно підключити його до смартфону за допомогою блютуз підключення, після чого всі дані будуть завантажені в програму.

Матеріали виробництва розумних підлогових ваг

Для виготовлення смарт ваг найчастіше використовується – різновид загартованого скла та пластмаси. Деякі моделі з дорогих категорій підлогових ваг можуть виконуватися з дерева або каменю, при цьому впливаючи на їх тяжкість.

Скляні матеріали - більш надійні, на відміну від пластикових моделей.

Кому не можна використовувати смарт ваги?

Враховуючи те, що пристрій пропускає через тіло користувача електричний імпульс, виробники не радять використовувати ваги вагітним жінкам та людям зі стимуляторами серцевого ритму без попереднього узгодження з лікарем.

Поради з експлуатації смарт ваг

Для правильного розуміння та отримання точних даних, важливо вивчити інструкцію до товару, а також доглядати за пристроєм, вчасно замінювати батарейки і так далі.

 1. Інструкція надається у комплекті.
 2. Терези не повинні розміщуватися на слизькій або вологій поверхні, а також на килимах (неправильне розміщення призводить до дуже значних похибок показників).
 3. Не можна становитися на пристрій мокрими стопами.
 4. Розміщувати ноги рекомендується посередині поверхні смарт ваг.
 5. У разі забруднення ваг протирати плями слід вологою серветкою або негрубою тканиною без використання хімікатів.
 6. Розумні ваги не можна занурювати у воду.
 7. У разі непридатності батарейок (якщо вони були у вагах, які тривалий період не використовувалися), потрібно витягнути їх з корпусу пристрою, щоб вони не призводили до пошкоджень корпусу гаджета та пошкоджень контактів.

Де придбати смарт ваги гарної якості?

Смарт ваги від бренду Gelius мають гарантію якості – 1 рік, також усі представлені пристрої пройшли тестування та перевірку якості. Ваги надають максимально точну інформацію у разі дотримання вищеперелічених правил експлуатації.

Ми регулярно проводимо опитування та контроль якості серед наших покупців після придбання продукції в інтернет-магазині. Команда Gelius аналізує отриману інформацію по відгуках користувачів на всі товари. Це дозволяє вдосконалювати якість продукції з асортименту.

Придбати Smart Scales можна на нашому сайті через кошик або за вказаними номерами колл-центру.