Соц активність Gelius

Переглядів: 67

Наш бренд підтримав реалізацію арт проекту “Лялькові витребеньки” від Громадської організації “Generation U - покоління вільних та креативних”.

Переглядів: 48

Час швидко летить, коли ми допомагаємо один одному. Мабуть, саме тому липень промайнув на одному подиху.

Переглядів: 157

Майбутнє України - це діти. І, хоча їхнє сьогодення затьмарене жахіттями війни, їх дитинство від цього не зникає. А хто, як не матусі, можуть допомогти дітям якнайдовше відчувати себе дітьми?

Переглядів: 507

17 липня стартує нова благодійна програма від бренду Gelius - “Будь на зв’язку”. Завдяки проекту люди, які до 29 липня заповнять заявку - отримають один з тисячі Gelius charity box з гаджетами, необхідними для роботи телефону: блоки живлення та зарядні кабелі.

Переглядів: 295

Перший місяць літа промайнув дуже швидко. І, хоча природа довкола зеленіє, квітне, живе своїм життям, в наших серцях ще й досі лютий. Однак ми робимо все можливе, щоб прискорити нашу перемогу ❤️

Переглядів: 458

Минув ще один місяць роботи в нових умовах, з новими задачами, в новій атмосфері. З одного боку, це просто черговий місяць, з іншого - глибина та важливість подій які розгортаються, не залишають можливості призвичаїтись та розслабитись.

Переглядів: 558

Щодня, від початку війни, ми вчимося бачити довкола себе людей. Бачити їх справжність, їх силу, їх незламність.

Переглядів: 1316

Український бренд смарт гаджетів Gelius разом з Фондом Маша та ініціативою артистів "Доброго вечора! Ми з України" запускає благодійний проєкт “Незламна мама” для психологічної підтримки дітей та сімей, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Переглядів: 745

Минуло два місяці активної фази війни. І поки наші воїни боронять кордони, звільняють міста і захищають наші життя та свободу, кожен з нас зайняв свої позиції та працює: безпека сім’ї та дітей, робота, волонтерство, посильна підтримка ЗСУ і громадського сектору та інші, важливі й невідкладні, задачі.

Переглядів: 727

Наприкінці квітня ми завершили збір за проектом “Заради життя”.

Переглядів: 1277

У теперішні дні найчастіше питання, яке можна почути “Як ти?”. Тому що кожен з нас переймається здоров’ям та добробутом своїх близьких. Ми також задаємо його своїм рідним і щодня самі на нього відповідаємо.

Переглядів: 804

Немає нічого ціннішого за людське життя. Сьогодні, як ніколи, це твердження актуальне, оскільки, вже понад місяць, кожен із нас змушений відстоювати своє право на існування.

Показано з 1 по 16 із 67 (5 сторінок)